LARGO LED CONNECTOR L - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pásik je na 12 V, je potrebný transformátor! Cena je za balenie. |
STR-04805 LARGO LED CONNECTOR L detail výrobku
| Farba | transparentná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 48 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 20 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 16 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 686 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
