LARGO LED 5m COB NW - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Možno rezať každých 25 mm na označených miestach rezu. Pásik je na 12 V, je potrebný transformátor! Cena je za balenie. |
STR-04466 LARGO LED 5m COB NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 25 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 5000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 2630 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 92 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 921 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
8,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 9,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
