LARGO LED CONNECTOR wire 15cm - LED pásiky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pásik je na 12 V, je potrebný transformátor! Cena je za balenie. |
STR-04806 LARGO LED CONNECTOR wire 15cm detail výrobku
| Farba | transparentná |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 48 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 160 mm |
| Výška | 5 mm |
| Hĺbka | 10 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 184 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
1,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
