STR-04765 DOLI LED 9W CHROME NW - DOLI LED 9W CHROME NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | chróm-lesklý |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 9 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 59 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Svetelný tok | 700 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 380 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
17,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,35 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
