STR-04463 LARGO LED 3m COB NW - LARGO LED 3m COB NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Možno rezať každých 25 mm na označených miestach rezu. Pásik je na 12 V, je potrebný transformátor! Cena je za balenie. |
|
| Farba | biela |
| Farba svetla | 4100 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 19 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 3000 mm |
| Výška | 2 mm |
| Hĺbka | 8 mm |
| Svetelný tok | 1950 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 92 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 785 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
