STR-03602 FOREST 50 GU10 C - FOREST 50 GU10 C
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 105 mm |
| Výška | 503 mm |
| Hĺbka | 128 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1045 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
32,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
