FOREST 2xGU10 C - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. |
STR-03012 FOREST 2xGU10 C detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 2 x max 35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 150 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 975 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
18,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
