FOREST GU10 D - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. |
STR-03013 FOREST GU10 D detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 54 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 90 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1352 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
