FOREST S GU10 C - Záhradné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre vymeniteľné žiarovky GU10. Ak si zakúpite inteligentnú žiarovku, môžete svetlo ovládať pomocou telefónu alebo diaľkového ovládača. |
STR-03601 FOREST S GU10 C detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / sklo |
| Objímka | GU10 |
| Napätie | 240 V |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 70 mm |
| Výška | 151 mm |
| Hĺbka | 120 mm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 647 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
27,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
