STR-02785 SOLA LED C 24W NW - SOLA LED C 24W NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 24 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 380 mm |
| Výška | 105 mm |
| Hĺbka | 380 mm |
| Svetelný tok | 2208 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 4763 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
24,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 27,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
