SOLA LED C MVS 16W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03532 SOLA LED C MVS 16W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 16 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 325 mm |
| Výška | 95 mm |
| Hĺbka | 325 mm |
| Svetelný tok | 1390 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 462 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
32,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 36,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
