SOLA LED C MVS 12W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03531 SOLA LED C MVS 12W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 260 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hĺbka | 260 mm |
| Svetelný tok | 1120 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1035 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
27,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 30,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
