SOLA LED D SLIM 28W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03513 SOLA LED D SLIM 28W NW detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 28 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 693 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
26,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
