Rab-73006 - Farelia 3
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Moderné svietidlá vyrobené z kovu a plsteného tienidla. Sú vhodné do všetkých moderných interiérov. Plstený materiál tienidiel je ekologicky šetrný a vyrobený z recyklovaných materiálov. Typ objímky E27. |
|
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 280 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
