Farelia 3 - Bodové svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné svietidlá vyrobené z kovu a plsteného tienidla. Sú vhodné do všetkých moderných interiérov. Plstený materiál tienidiel je ekologicky šetrný a vyrobený z recyklovaných materiálov. Typ objímky E27. |
|
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-73005 detail výrobku
| výkon | 1x10 W |
| Hĺbka | 170 mm |
| Priemer | 110 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 50 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
15,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 19,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-73006 detail výrobku
| výkon | 2x10 W |
| Dĺžka | 280 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-73007 detail výrobku
| výkon | 3x10 W |
| Dĺžka | 450 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
41,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 53,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
4. Rab-73010 detail výrobku
| výkon | 4x10 W |
| Dĺžka | 570 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
63,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 81,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
5. Rab-73008 detail výrobku
| výkon | 4x10 W |
| Dĺžka | 700 mm |
| Hĺbka | 210 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 10 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
54,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 69,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
