Farelia 2 - Lampičky a lampy
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Moderné svietidlá vyrobené z kovu a plsteného tienidla. Sú vhodné do všetkých moderných interiérov. Plstený materiál tienidiel je ekologicky šetrný a vyrobený z recyklovaných materiálov. Typ objímky E27. |
|
| S vypínačom | |
| Farba | šedá / čierna |
| Materiál | kov / textil |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 1x10 W |
| IP krytie | 20 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Výrobca | Rábalux Világítástechnika Zrt. |
| Svietidlá na úsporné žiarovky | |
1. Rab-74019 detail výrobku
| Výška | 1750 mm |
| Priemer | 400 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 5 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
144,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 184,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 184,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Rab-73009 detail výrobku
| Výška | 250 mm |
| Hĺbka | 250 mm |
| Priemer | 110 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
22,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 28,75 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Rab-74018 detail výrobku
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 350 mm |
| Priemer | 120 mm |
| Záruka | 5 rokov |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 20 ks, dodanie 3-11 dní
Supercena
27,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 35,00 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
