Ceiling lamp VEGA 60 black - Stropné a nástenné
Sol-SL.0768 detail výrobku
| Stropní svítidla VEGA jsou velmi stylová a budou vypadat skvěle v jakémkoli typu místnosti. Vyznačují se zajímavým univerzálním tvarem. Jsou to skvělá kvalitní stropní svítidla, která jsou nejen zdrojem světla, ale také zajímavým aranžérským prvkem místností. Díky tomu mají vynikající názory. Stropní svítidla VEGA vypadají obzvlášť dobře v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna, ale lze je s úspěchem použít i v předsíni, na staice, v ložnici a v dětském pokoji a pokoji pro mládež. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | sklo / oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 600 mm |
| Šírka | 250 mm |
| Výška | 600 mm |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 15000 |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
1 028,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 335,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 335,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
