Sol-SL.0768 - Ceiling lamp VEGA 60 black
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| Stropní svítidla VEGA jsou velmi stylová a budou vypadat skvěle v jakémkoli typu místnosti. Vyznačují se zajímavým univerzálním tvarem. Jsou to skvělá kvalitní stropní svítidla, která jsou nejen zdrojem světla, ale také zajímavým aranžérským prvkem místností. Díky tomu mají vynikající názory. Stropní svítidla VEGA vypadají obzvlášť dobře v místnostech, jako je kuchyň nebo koupelna, ale lze je s úspěchem použít i v předsíni, na staice, v ložnici a v dětském pokoji a pokoji pro mládež. | |
| Farba | čierna |
| Materiál | sklo / oceľ |
| Objímka | E27 |
| Napätie | 220 V |
| výkon | 15 W |
| Typ lampy | Plafond |
| Síla tradiční žárovky | max. 60 W |
| Aktuální frekvence | 50-60Hz |
| Třída ochrany | I |
| Energetická třída: | A++-E |
| Celková hmotnost v gramech | 15000 |
| Žiarovka nie je súčasťou svietidla. | |
| Záruka | 5 rokov |
| Výrobca | SOLLUX LIGHTING |
Sklad dodávateľ 1 ks, dodanie 4-14 dní
Supercena
1 028,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 335,30 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 1 335,30 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
