HALO Pendant 4 - Moderné svietidlá
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dizajnové závesné LED svietidlá z rodiny HALO sú vyrobené z hliníka a akrylu. Skvele sa hodí do obývacích izieb, predsiení, kuchýň i spální. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. Svietidlo je energeticky nenáročné. Svieti teplou bielou farbou. |
|
| Materiál | hliník / akryl |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| IP krytie | 20 |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ4967 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4959 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
1. Azd-AZ4962 detail výrobku
| Farba | biela |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 1000 mm |
| Svetelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4970 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4961 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ4964 detail výrobku
| Farba | zlatá |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 1000 mm |
| Svetelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4968 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 42 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 600 mm |
| Svetelný tok | 1748 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4960 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 800 mm |
| Svetelný tok | 3103 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
3. Azd-AZ4963 detail výrobku
| Farba | čierna |
| výkon | LED 53 W |
| Výška | 4080 mm |
| Priemer | 1000 mm |
| Svetelný tok | 2611 lm |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
