HALO LED TOP - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Dizajnové stropné LED svietidlo vyrobené z hliníka a mliečneho skla. Skvele sa hodí do obývacích izieb, predsiení, kuchýň i spální. LED zdroj je zabudovaný a nie je možné ho meniť. Svietidlo je energeticky nenáročné. Svieti teplou bielou farbou. |
|
| Materiál | hliník / sklo |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | LED 40 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 650 mm |
| Výška | 125 mm |
| Svetelný tok | 3200 lm |
| Zdroj je integrovaný v svietidle - nemožno meniť | |
| Výrobca | AZZARDO SP. Z O.O. |
1. Azd-AZ6215 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
2. Azd-AZ6214 detail výrobku
| Farba | čierna / zlatá |
| Záruka | 3 roky |
| Energetická trieda svietidlá |
|
Dodanie 4-14 dní
Supercena
150,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 203 €
AKCIA: poštovné zadarmo
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
