Linion napájení Power Box 230/24V max. 120W černá - PAULMANN - Liniové osvetlenie
Pau-98206 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 120 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 365 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Vrátane zdroja | |
| Třída ochrany | II |
| Stmívatelné | ne |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 120W |
| Kolekce | LINION |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
92,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 121,15 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
