Linion světelná lišta 1m 24V 17W 3000K černá - PAULMANN - Liniové osvetlenie
Pau-98168 detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / hliník |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 0 V |
| výkon | 17 W |
| IP krytie | 20 |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 40 mm |
| Svetelný tok | 1040 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Třída ochrany | III |
| Stmívatelné | ano |
| Životnost | 30000h |
| Max. příkon světelného zdroje | 17W |
| Materiál doplňkový | hliník |
| Kolekce | LINION |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
49 518,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65 155,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 65 155,75 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
