Závěsné svítidlo Linion - světelná lišta 4x 13W 90° 24V 3000K 750lm černá + kryty + napaječ - PAULMANN - Liniové osvetlenie
Pau-98172KOMPLET detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | kov |
| Farba svetla | 3000 K |
| Napätie | 24 V |
| Výška | 40 mm |
| Priemer | 1000 mm |
| Svetelný tok | 3000 lm |
| Vrátane zdroja | |
| Index podania farieb | CRI/Ra 80 |
| Kolekce | LINION |
| Max. příkon světelného zdroje | 13W |
| Délka závěsu v mm | 1500 |
| Včetně trafa | ano |
| Záruční doba | 5 let |
| Životnost | 30000h |
| Styl svítidla | moderní |
Dodanie 7-14 dní
Supercena
584,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 768,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 768,70 €
Klikni pre lepšiu cenu
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
