DUAL LED 0,8W CW - Záhradné svietidlá
STR-04508 DUAL LED 0,8W CW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 0,8 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 95 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 110 mm |
| Svetelný tok | 80 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 4715 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
