IBRA LED 0,18W CW - Záhradné svietidlá
STR-03549 IBRA LED 0,18W CW detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 240 V |
| výkon | 0,18 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 87 mm |
| Výška | 275 mm |
| Hĺbka | 145 mm |
| Svetelný tok | 3 x 1,5 lm |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
6,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 7,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
