EKIER LED 46 0,5W CW - Záhradné svietidlá
STR-03830 EKIER LED 46 0,5W CW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | plast |
| Farba svetla | 6500 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 0,5 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 100 mm |
| Výška | 460 mm |
| Hĺbka | 100 mm |
| Svetelný tok | 8 lm |
| Vyžarovací uhol | 140 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 70 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 639 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
5,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
