ELF 25A - Senzory, spínacie čidlá
STR-03869 ELF 25A detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 5750 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 78 mm |
| Výška | 70 mm |
| Hĺbka | 78 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 506 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 5,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
