ELF 6A - Senzory, spínacie čidlá
STR-03867 ELF 6A detail výrobku
| Farba | biela / modrá |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 1380 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 35 mm |
| Výška | 44 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 141 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
2,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 3,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
