ELF 10A - Senzory, spínacie čidlá
STR-03868 ELF 10A detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | polykarbonát |
| Napätie | 230 V |
| výkon | max 2300 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 63 mm |
| Výška | 77 mm |
| Hĺbka | 63 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 30 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
3,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,20 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
