ADIS LED D SLIM MVS 28W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03755 ADIS LED D SLIM MVS 28W NW detail výrobku
|
Mikrovlnný pohybový senzor je součástí svítidla úhel činnosti senzoru 150°/360 dosah detekce pohybu < 1,7 m, 2,5 m, 3,3 m, 4 m vypnutí po < 5 s, 30 s, 1 min, 3 min, 5 min, 10 min, 20 min, 30 min pracovní frekvence 5,8 GHz ± 75 MHz |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 28 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 330 mm |
| Výška | 71 mm |
| Hĺbka | 330 mm |
| Svetelný tok | 1900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Skladom 5 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 344 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
31 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 34,45 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
