ADIS LED D SLIM MVS 20W NW - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03754 ADIS LED D SLIM MVS 20W NW detail výrobku
|
Mikrovlnný pohybový senzor v kompletu dosah detekce pohybu < 1,7 m, 2,5 m, 3,3 m, 4 m |
|
| Farba | biela |
| Materiál | oceľ / plast |
| Farba svetla | 4000 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 20 W |
| IP krytie | 44 |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 68 mm |
| Hĺbka | 280 mm |
| Svetelný tok | 1360 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 160 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 82 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Skladom 2 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 509 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
26,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 29,05 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
