Mil-415531 - Plafond Nemo Black 36W LED
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,502 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| HRUBÁ HMOTNOST | 2,1 kg |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 26 |
| VÝSTUP SVĚTLA | 3600lm |
| POWER | 36W LED |
| Hloubka (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 500 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 52.5 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| Hloubka balení (cm) | 8 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | NEMO |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78451 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
35,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 39,15 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
