Plafond Nemo Black 11W LED - Stropné a nástenné
Mil-415528 detail výrobku
| Plafón NEMO Black je funkční osvětlení, které se bude dobře vyjímat v každém interiéru. Díky svým kompaktním rozměrům a neutrálnímu světlu účinně osvětlí prostor a zajistí pohodlí při každodenních činnostech. Široký úhel dopadu světla eliminuje zastíněná místa a lehká konstrukce z kombinace plastu a kovu usnadňuje instalaci. | |
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,141 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,55 kg |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1100lm |
| POWER | 11W LED |
| ÚHEL SVĚTLA | 180° |
| PRŮMĚRNÁ ŽIVOTNOST | 20000h |
| NOVINKY | 26 |
| Hloubka (mm) | 260 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 260 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 30 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 30.3 |
| VÝŠKA (mm) | 57 mm |
| Hloubka balení (cm) | 6.5 |
| CRI [RA] | 80 |
| barva | BLACK |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | F |
| STUPEŇ OCHRANY | IP20 |
| LAMP FAMILY | NEMO |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA SVĚTELNÉHO ZDROJE | F - PCB78163 |
Sklad dodávateľ 100 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
15,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,55 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 17,55 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
