Plafond NEMO BLACK 17W LED - Stropné a nástenné
Mil-378169 detail výrobku
|
Plafón NEMO má jeden světelný zdroj a vyměnitelný modul LED. Celkový příkon svítidla je 17 W, což odpovídá hodnotě přibližně 100 W u žárovkového světelného zdroje. Výrobek je vyroben z bezpečného a odolného plastu s černou povrchovou úpravou. Plafon NEMO od polského výrobce MiLAGRO je ideálním řešením pro osvětlení domácích interiérů. Díky svému univerzálnímu a jednoduchému designu je plafon vhodný prakticky do každé místnosti. Na výrobek se vztahuje dvouletá záruka výrobce. Součástí sady je návod k použití a další komponenty potřebné k instalaci. |
|
| VOLTAGE | ~230V/ 50Hz |
| SÍŤOVÁ HMOTNOST | 0,75 kg |
| HRUBÁ HMOTNOST | 0,85 kg |
| ÚHEL SVĚTLA | 160° |
| VÝSTUP SVĚTLA | 1690lm |
| POWER | 17W |
| MNOŽSTVÍ NA BALENÍ | 1ks |
| KATALOG | 2023 |
| NOVINKY | 22 |
| Hloubka (mm) | 330 mm |
| ŠÍŘKA (mm) | 330 mm |
| Hloubka balení (cm) | 35 |
| VÝŠKA BALENÍ (cm) | 35 |
| VÝŠKA (mm) | 60 mm |
| ŠÍŘKA BALENÍ (cm) | 7 |
| barva | BLACK |
| STUPEŇ OCHRANY | IP44 |
| BARVA SVĚTLA | Neutrální 4000K |
| DIMMABLE | NE |
| SNÍMAČ POHYBU | NE |
| LAMP FAMILY | NEMO |
| ENERGETICKÁ TŘÍDA | VYBAVENÝ PRODUKT |
| VYMĚNITELNÝ ZDROJ SVĚTLA | Ano |
| ZDROJ SVĚTLA JE SOUČÁSTÍ DODÁVKY | Ano |
| MATERIÁL | PLAST + KOV |
Sklad dodávateľ 35 ks, dodanie 3-14 dni
Supercena
19,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 22,10 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
