STR-04553 OLGIERD LED C MVS 18W BLACK CCT - OLGIERD LED C MVS 18W BLACK CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 225 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Svetelný tok | 1460 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 1289 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
18,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
