OLGIERD LED D MVS 18W WHITE CCT - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Prepínanie bielej farby 3000K/4200K/6500K Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03903 OLGIERD LED D MVS 18W WHITE CCT detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 18 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 225 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 225 mm |
| Svetelný tok | 1580 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 835 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
18,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 20,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
