OLGIERD LED C MVS 12W WHITE CCT - Stropné a nástenné
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
STR-03900 OLGIERD LED C MVS 12W WHITE CCT detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Svetelný tok | 1010 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Skladom 1 ks - ihneď na odoslanie, ďalších 1238 ks - sklad dodávateľ - 3-10 prac. dní.
Supercena
15,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
