STR-04552 OLGIERD LED C MVS 12W BLACK CCT - OLGIERD LED C MVS 12W BLACK CCT
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
|
Pre toto svietidlo je uvedená čistá skutočná svietivosť. |
|
| Farba | čierna |
| Materiál | plast / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 12 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 20 mm |
| Hĺbka | 175 mm |
| Svetelný tok | 890 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 120 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1424 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
15,10 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 16,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
