STR-04360 ASTON LED 10W BLACK NW - ASTON LED 10W BLACK NW
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 10 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 63 mm |
| Hĺbka | 25 mm |
| Svetelný tok | 1090 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 1028 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
4,05 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 4,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
