ASTON LED 50W BLACK NW - Záhradné svietidlá
STR-04363 ASTON LED 50W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 50 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 175 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hĺbka | 27 mm |
| Svetelný tok | 5180 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 81 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 409 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
13,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,70 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 14,70 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
