ASTON LED 100W BLACK NW - Záhradné svietidlá
STR-04581 ASTON LED 100W BLACK NW detail výrobku
| Farba | čierna |
| Materiál | hliník / polykarbonát |
| Farba svetla | 4200 K |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 100 W |
| IP krytie | 65 |
| Šírka | 265 mm |
| Výška | 190 mm |
| Hĺbka | 29 mm |
| Svetelný tok | 9900 lm |
| Možnosť stmievania LED | NE |
| Vyžarovací uhol | 115 ° |
| Index podania farieb | CRI/Ra 83 |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
19,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 21,50 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
