STR-04297 TOR 5 1,5m 10A ON/OFF - TOR 5 1,5m 10A ON/OFF
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 276 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 552 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,25 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
