TOR 3 3m 16A ON/OFF - Predlžovacie káble, šnúry
STR-04295 TOR 3 3m 16A ON/OFF detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 191 mm |
| Výška | 38 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 130 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
10,45 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
