TOR 5 3m 16A ON/OFF - Predlžovacie káble, šnúry
STR-04298 TOR 5 3m 16A ON/OFF detail výrobku
| S vypínačom | |
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 276 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
11,50 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,80 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 12,80 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
