STR-04291 TOR 5 3m 16A - TOR 5 3m 16A
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
Návod
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Teraz vypredané - termín na vyžiadanie
Supercena
10,25 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,40 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,40 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
