TOR 5 1,5m 10A - Predlžovacie káble, šnúry
STR-04290 TOR 5 1,5m 10A detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 2300 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Sklad dodávateľ 59 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
6,20 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,90 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 6,90 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
