TOR 5 5m 16A - Predlžovacie káble, šnúry
STR-04292 TOR 5 5m 16A detail výrobku
| Farba | biela |
| Materiál | plast |
| Napätie | 230 V |
| výkon | 3680 W MAX W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 235 mm |
| Výška | 40 mm |
| Hĺbka | 60 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový list
Sklad dodávateľ 26 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
14,35 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,95 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 15,95 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
