STR-04234 PANAMA C GOLDEN - PANAMA C GOLDEN
Zobraziť celú sadu
Sada obsahuje aj ďalšie produkty
Parametre:
|
Svietidlá sú určené pre žiarovky GU10 s napätím 230 V alebo MR16 (12 V žiarovky s transformátorom). Svietidlo pre vymeniteľnú žiarovku GU10 |
|
| Farba | zlatá |
| Materiál | hliník |
| Objímka | GU10 |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Návod
Sklad dodávateľ 885 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
10,65 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,85 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 11,85 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
