PANAMA C BLACK/WHITE - LED žiarovky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlá sú určené pre žiarovky GU10 s napätím 230 V alebo MR16 (12 V žiarovky s transformátorom). Svietidlo pre vymeniteľnú žiarovku GU10 |
STR-04119 PANAMA C BLACK/WHITE detail výrobku
| Farba | čierna / biela |
| Materiál | hliník |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Sklad dodávateľ 2683 ks, dodanie 3-10 prac. dní
Supercena
7,75 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Odporúčaná maloobchodná cena: 8,60 €
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
