PANAMA C WHITE/GOLD - LED žiarovky
Spoločné parametre pre všetky typy:
|
Svietidlá sú určené pre žiarovky GU10 s napätím 230 V alebo MR16 (12 V žiarovky s transformátorom). Svietidlo pre vymeniteľnú žiarovku GU10 |
STR-04120 detail výrobku
| Farba | biela / zlatá |
| Materiál | hliník |
| výkon | max 35 W |
| IP krytie | 20 |
| Šírka | 85 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hĺbka | 85 mm |
| Výrobca | Strüm-Ideus |
Na stiahnutie:
Katalógový listNávod
Ohľadom ceny prosím volajte na 0950 812 433 alebo píšte na náš e-mail info@svietidla.com
Nastaviť strážcu ceny
Pridať k obľúbeným svietidlám
